TARPTAUTINIS IKIMOKYKLINIO, PRIEŠMOKYKLINIO IR SPECIALIOJO UGDYMO ĮSTAIGŲ FESTIVALIS ,,LAIŠKAS ŽEMEI 2023“

Vilniaus lopšelio-darželio „Rūta“ bendruomenė kviečia Lietuvos ir užsienio švietimo įstaigų bendruomenes dalyvauti tarptautiniame ikimokyklinio, priešmokyklinio ir specialiojo ugdymo įstaigų festivalyje ,,Laiškas Žemei 2023“, skirtame Pasaulinei Žemės dienai paminėti. Festivalis vyks 2023 m. kovo 21 d. (antradienį) Vilniaus lopšelyje-darželyje ,,Rūta“ mišriuoju (sinchroniniu ir asinchroniniu) būdu. Tikslas – menine saviraiška pasveikinti Žemę su Pasauline Žemės diena. Plėtojant ugdytinių meninę kompetenciją, sudarysime sąlygas saviraiškos, kūrybiškumo ugdymui(si) ieškant, kuriant ir  atrandant. Festivalio metu visi dalyviai susipažins su lietuvių gestų kalba ir turės galimybę be žodžių atkartoti šūkį „Aš už saugią ir švarią Žemės planetą!“. 2023 m. kovo 20 – balandžio 22 dienomis Vilniaus lopšelio-darželio „Rūta“ erdvėje bei įstaigos internetinėje svetainėje http://www.ruta.vilnius.lm.lt/ bus eksponuojama paroda „Šūkis Žemės planetai įvairiomis kalbomis“. Sveikindami menine saviraiška Žemės planetą formuosime tvarią ekologinio sąmoningumo kultūrą!!!

Tvarios ūgties linkint,

Vilniaus lopšelio-darželio „Rūta“ direktorė V. Ringevičienė,

direktorės pavaduotoja ugdymui R. Žiemienė ir

ekologinio sąmoningumo projekto „Mylėkime gamtą“ darni komanda.

Priedas

Nuostatai