Laiškas Žemei 2021

Skelbiamas Tarptautinis ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų festivalis ,,Laiškas Žemei 2021“

Balandžio 22 d. pasaulyje minima Tarptautinė Motinos Žemės diena, kuri simboliškai užbaigia Žemės mėnesį, prasidėjusį Pavasario lygiadienyje, kovo 20-ąją. Pasaulyje Tarptautinė Motinos Žemės diena pirmą kartą paminėta 1970 metais. Tarptautinės organizacijos kasmet ragina gyventi ir mylėti taikiai, harmoningai ir kviečia vienytis sąmoningiems pokyčiams Žemėje. Atliepdama Jungtinių Tautų kreipimąsi, Lietuva Žemės globėja tapo 1992 m. Daugiau nei 190-ies pasaulio šalių žmonės kasmet raginami vienytis ir išreikšti rūpestį mūsų visų namais. Balandžio 22 dieną įprasta sodinti gėles, tvarkyti aplinką, gaminti ir iškeli  inkilėlius, kurti spektaklius, Žemei dainuoti dainas bei deklamuoti eilėraščius. Jau penkeri metai mūsų įstaigos bendruomenė subūrė daugiau kaip 40 švietimo įstaigų šaunių kolektyvų iš Lietuvos ir kaimyninių šalių, kurie ugdant kūrybišką, aktyvią, emocingą ir kultūrinei patirčiai atvirą vaiko asmenybę, menine saviraiška sveikino Žemę muzikiniais „laiškais“. Atsižvelgiant į Lietuvos Respublikos Sveikatos apsaugos ministro 2020 m. kovo 3 d. sprendimą Nr. V-259 „ Dėl rekomendacijų riboti masinius renginius“, festivalis „Laiškas Žemei  2020“ neįvyko. Šiemet keičiame organizavimo formą ir kviečiame visus norinčius prisijungti prie tarptautinės Motinos Žemės dienos minėjimo. Rūpintis Žemės išsaugojimu privalome visi, kiekvieną dieną, tad sveikinkim ir džiuginkim Žemės planetą!!!

Dalyvio anketa

Festivalio nuostatai