Vilniaus miesto Antakalnio ir Žirmūnų ikimokyklinių įstaigų metodinis ratelis „Neris“ organizuoja Vilniaus sveikinimą šokiu prie kurio jungiasi ir lopšelio-darželio „Rūta“ bendruomenė. Kiekvienos įstaigos bendruomenės nariai šoko ir filmavo Vilniaus gimtadienio šokį. Iš filmuotos medžiagos bus sumontuotas vienas bendras sveikinimas Vilniui 700-ojo gimtadienio proga.
Daugiau >>
Šiandien pas mus lankėsi vaidybos meno teatras, vaikams atvežęs edukacinį spektaklį „Sesutė Gerutė ir Broliukas Nevaliukas“. Tai interaktyvus situacijų spektaklis primenantis apie tokius kasdieniškus dalykus, kuriuos mes kartais primirštame – tai kodėl reikia būti mandagiam, kodėl geriau sakyti tiesą ir nemeluoti, kodėl reikia dažnai plautis rankas, ar tikrai ne...
Daugiau >>