Praskrido rugsėjo 1-oji genama vaikų juoko, nešama svajones skraidinančių lėktuvėlių ir prasidėjo nauji mokslo metai mūsų darželyje, kurie tikimės, jog bus sėkmingi ir įdomūs. Šventės metu vaikai draugavo su įvairiausiai pasakų herojais, vaišinosi virėjų paruoštais vaisių užkandžiais bei karštais sumuštiniais, šokdami ir gaudydami muilo burbulus sutiko rudenėlį.
Daugiau >>
Darželio lankymo pradžia yra labai svarbus laikotarpis vaiko ir šeimos gyvenime. Tėvai (globėjai), palydėję savo atžalas į ugdymo įstaigą, išgyvena ne tik džiaugsmą, bet nerimą, jaudulį ir nežinią. Pirmas dvi savaites, o kartais ir mėnesį, pradėjus lankyti darželį, vyksta vaiko adaptacija. Vaikai patekę į naują aplinką gali elgtis įvairiai: būna liūdni,...
Daugiau >>