Ypatinga treniruotė ypatingiems vaikams

2022 metų kovo 24 dieną vyko tradicinis kasmetinis draugystę ir bendrumą stiprinantis renginys SPORTIMA arenoje „Ypatinga treniruotė ypatingiems vaikams“. Vilniaus Futbolo Klubas „Žalgiris“ pakvietė vaikus į ypatingą treniruotę iš Vilniaus lopšelio-darželio ,,Rūta“, Vilniaus specialiojo darželio ,,Čiauškutis“ ir Vilniaus ,,Atgajos“ specialiosios mokyklos. Šis susitikimas šiek tiek skyrėsi nuo ankstesnių treniruočių/švenčių: futbolininkai, už rankučių paėmę specialiųjų poreikių turintį vaiką ir įprastos raidos vaiką visas užduotis atliko kartu. Be galo didžiuojamės žalgiriečių gebėjimu rodyti teigiamą pavyzdį vaikams, motyvuoti juos, žaisti ir suteikti tiek džiaugsmo!

Ačiū – šventę organizavusioms sporto mokytojoms Kristinai Surdokaitei ir Aušrai Kriškoviecienei. Jūsų dėka šios šventės visada šviesios, pilnos netikėtumų ir vaikų juoko!

Dėkojame Vilniaus FK ,,Žalgirio“ administracijai už puoselėjamas vertybines nuostatas ir ilgametę draugystę su Special Olympics Lithuania vykdoma tarptautine Special Olympics programa ,,Jaunieji atletai/Young Athletes“!

Kviečiame pasižiūrėti: