Svarbi informacija bendruomenei

Laba diena, mieli tėveliai, globėjai, rūpintojai,
prasidėjus šaltajam sezonui, padaugėjo įvairiausių susirgimų, tarp jų gripo ir COVID-19 ligos atvejų. Siekiant suvaldyti ligos plitimą įstaigoje ir saugoti vieniems kitus, nuo šiandienos kviečiame atsiimti 4 savikontrolės greituosius antigeno testus (toliau – GAT) skirtus kiekvienam vaikui. (Juos išdalins grupių mokytojos) Tai yra GAT iš seilių. Siekiant testavimą atlikti tinkamai bei, kad procesas būtų dar aiškesnis, bus pridėtos išsamios GAT naudojimosi instrukcijos. Saugant save ir kitus svarbu:
1. prisiminti ir laikytis pagrindinių profilaktikos priemonių (tinkamos rankų higienos, reguliaraus patalpų vėdinimo, čiaudėjimo ir kosėjimo etiketo laikymosi), o jaučiantiems COVID-19 ligai (koronaviruso infekcijai) būdingus simptomus, atlikti testą ligos nustatymui.
2. Prašome tėvelių vaikus į darželį atvesti tik per tas lauko duris, kurios yra arčiausiai grupės, kurią lanko Jūsų vaikas. Griežtai draudžiama vaikščioti darželio koridoriais.
Primename, kad vadovaujantis Vilniaus lopšelio-darželio „Rūta“ Direktoriaus 2023 m. lapkričio 6 d. Įsakymu Nr. V- 313 patvirtintu „Vilniaus lopšelio-darželio „Rūta“ darbuotojų prevencinių priemonių dėl COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) taikymo ir COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) valdymo tvarkos aprašu“ (paskelbta įstaigos interneto svetainėje) lopšelyje-darželyje „Rūta“ infekcijų plitimą ribojantis režimas (IPRR) gali būti skelbiamas ugdymo įstaigos lygmeniu (kai serga daugiau nei 20 % vaikų, ne mažiau nei 2/3 grupių arba kai serga tokia dalis darbuotojų jog nėra galimybės užtikrinti ugdymo proceso kontaktiniu būdu) arba grupių lygmeniu (kai serga 1/3 grupės vaikų Covid-19 liga, gripu, ŪVKTI arba pasireiškė ŪVKTI požymiai).

Labai tikimės visų bendruomenės narių atsakingumo ir supratingumo: SAUGOKIME SAVO MAŽŲJŲ IR ĮSTAIGOS DARBUOTOJŲ SVEIKATĄ. Tik visi drauge, rūpindamiesi vieni kitais, išvengsime ligų protrūkių ir IPRR.