Sniego diena

Tarptautinė slidinėjimo federacija trečiąjį sausio sekmadienį paskelbė Pasauline sniego diena. Šia proga įvairiose pasaulio šalyse rengiama šventė, kurioje kviečiama slidinėti, čiuožti rogėmis, snieglentėmis, prisiminti žiemos žaidimus. Pasauline sniego diena skatinama aktyvinti vaikų fizinį judrumą ir gerinti sveikatą, o taip pat vystyti slidinėjimo ir snieglenčių sporto šakas.
Nors sniego gamta ir pašykštėjo, tačiau veiklų skirtų Sniego dienai paminėti mūsų darželyje tikrai netrūko: vaikai gaminosi dirbtinį sniegelį, „statė“ besmegenius iš konstruktorių bei gamtinės medžiagos, vykdė žiemos eksperimentus, aktyviai sportavo ir smagiai leido laiką su linksmaisiais draugais Pingvinuku ir Besmegeniu. O gausiai pasnigus visi bėgome į kiemą džiaugtis baltu, puriu sniegeliu, lipdėme besmegenius bei jiems draugus kiškučius ir meškučius ant medžių.