Lietuvos mažųjų žaidynės II-asis etapas

Festivalis vyko Žirmūnų rajone, lopšelio-darželio „Ąžuolas“ lauko sporto aikštyne, kuriame susirungė net penkios komandos iš „Ąžuolo“, „Rūtos“, „Ramunėlės“, „Pasakos“ ir „Žirniuko“ darželių!
Lietuvos mažųjų žaidynės – Lietuvos tautinio olimpinio komitetir Respublikinės ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacijos organizuojamas projektas skirtas didinti ikimokyklinio amžiaus vaikų fizinį aktyvumą, tenkinti prigimtinį judėjimo poreikį, skatinti Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigų pedagogų tarpusavio bendravimą ir bendradarbiavimą, profesinę paramą ir pagalbą, ugdant sveikus ir fiziškai aktyvius vaikus.
Vilniaus lopšelio-darželio „Rūta“ „Smalsučiai“ grupės ugdytiniai balandžio 19 dieną aktyviai sportavo II Lietuvos mažųjų žaidynių etape, drauge su įžymiaisiais „Broliais“ ir talismanu Ąžuolu atliko įvairias sportines rungtis: įveikė kliūčių ruožą, jėgas išbandė estafetėse, kurios pareikalavo ne tik ištvermės, greičio, jėgos, bet ir mąstymo bei pastabumo. Smagu, kad sportas skatina ne tik fizinį aktyvumą, bet ir kūrybiškumą, draugystę, suteikia džiugių emocijų vaikams.
Dėkojame mūsų sportiškoms ir aktyvioms – Kristinai, Ievai (organizatorėms) ir Laurai (Ąžuolui) bei „Smalsučiams“, Karolinai ir Vladislavai.