Įvyko respublikinis STEAM kūrybinių darbų bei metodinių priemonių projektas „Kiaušinių padėkliukas – tvarus žaisliukas“

Štai ir įvyko du mėnesius trukęs respublikinis ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų vaikų, pedagogų ir tėvų STEAM kūrybinių darbų bei metodinių priemonių virtualus projektas „Kiaušinių padėkliukas – tvarus žaisliukas“. Projektą koordinavo – Vilniaus lopšelio-darželio „Rūta“ direktorės pavaduotoja ugdymui Rasa Žiemienė. Projekto organizatorės: Vilniaus lopšelio-darželio „Rūta“ ikimokyklinio ugdymo mokytoja ekspertė Rita Stulpinienė, mokytojos metodininkės Renata Kizeliauskienė ir Lina Virbalienė, mokytojos Rasa Budrienė ir Karolina Arlauskaitė. Projektas buvo skirtas Pasaulinei miškų dienai paminėti – skatinant tvarumą, ekologinį atsakingumą ir vartotojiškumo mažinimą, kuriant edukacines ir metodines priemones, žaidimus, meninius ir kūrybinius darbus, panaudojant kiaušinių indelius bei padėklus. Projekte dalyvavo 109 dalyviai ne tik iš Lietuvos ugdymo įstaigų, bet ir iš tolimosios Ispanijos. Džiaugiamės, kad dalyviai entuziestingai kūrė, gamino metodines priemones bei pasirinkę veiklas ir jų atlikimo techniką eksperimentavo, tyrinėjo ir pasidalino su visais gautais rezultatais. Nuoširdžiai dėkojame dalyviams ir dalinamės parodos rezultatais.