Grupių „Gudručiai“ ir „Kūlverstukai“ trumpalaikis projektas „Mokausi pažint raidelę”

Vaikai, būdami vos 3-5 metų amžiaus, žaisdami noriai imasi įvairiausios pažintinės veiklos, o žaidimo metu gautos patirtys ir su jomis susijusi informacija greitai ir lengvai „įsirašo“ vaikų atmintyje. Todėl sukūrus tinkamą, žaidimams pritaikytą aplinką, per žaidybinę aplinka net mažiausieji smalsiai pažindinasi su raidėmis, skaičiais ir lengvai, natūraliai priima įvairiausią ugdomąją informaciją. Nuo kovo mėnesio grupių „Gudručiai“ ir „Kūlverstukai“ vaikai dalyvavo projekte „Mokausi pažint raidelę“. Projekto metu vaikai kartu su tėveliais iš įvairių medžiagų gamino raidę ir ją pristatė savo grupės draugams. Projekto metu vaikai patyrė pažinimo džiaugsmą, matydami draugų sukurtas raideles ir jas pristatydami kitos grupės vaikams. Mažieji lavino savo kūrybinius gebėjimus, įsitraukdami į raidelės kūrimo procesą. Grupių projektas skatino tėvų ir vaikų glaudesnius santykius bei bendradarbiavimą su pedagogais. Taip pat įsitraukė kitų grupių pedagogai, dalyvaudami parodoje „Mano raidelė“.