Dalyvavome Tarptautiniame įtraukaus ugdymo kultūrinių mainų festivalyje „Baltijos keliu“

Gruodžio 1 dieną grupės „Kūlverstukai“ ugdytiniai lydimi mokytojų bei mokytojos padėjėjos vyko į Tarptautinį įtraukaus ugdymo kultūrinių mainų festivalį „Baltijos keliu“, kuris vyko Verkių mokykloje – daugiafunkciame centre. Festivalio tikslas suburti specialiųjų ugdymosi poreikių ir bendrojo ugdymo įstaigų mokinius bei pedagogus, spartinti įtraukųjį ugdymą per bendradarbiavimą, pasidalinti Baltijos šalių edukacine – kultūrine patirtimi, paminint Vilniaus miesto 700 metų jubiliejų. Dalyvavo ugdymo įstaigų moksleiviai iš kaimyninių valstybių – Latvijos ir Lenkijos. Mūsų įstaigos atstovai grupės „Kūlverstukai“ ugdytiniai buvo jauniausi dalyviai ir kartu su meninio ugdymo mokytoja Renata vaikai atliko lietuvių liaudies dainą „Už žalių miškelių“ ir suvalkiečių liaudies šokį „Ciceliukė Marceliukė“.