Dalyvavome sporto šventėje „Baltosios Futboliuko Kalėdos“

Gruodžio 14 dieną grupės „Gudručiai“ ugdytiniai į darželį keliavo pakilios nuotaikos, nes žinojo jog laukia kelionė autobusu. Lydimi mokytojų ir mokytojų padėjėjos vaikai vyko į „Sportima“ areną, kurioje ūžė smagi, nuotaikinga ir žaisminga šventė – „Baltosios Futboliuko Kalėdos“! ⚽🎄 Skambant linksmai kalėdinei muzikai, salė prisipildė baltos spalvos. Renginį vedė balti besmegeniai, o jiems padėjo treneriai su raudonomis kepurėlėmis. Vaikų nuostabai ir dižiam džiaugsmui į šventę atvyko ir pats Kalėdų Senelis, kuris ne tik aktyviai sportavo, bet ir įmušė ne vieną įvartį. Visi dalyviai energingai dalyvavo organizatorių parengtose rungtyse ir skanduotėmis palaikė draugus. Salė aidėjo nuo vaikų šūksnių, garsių emocijų. Dalyviai buvo apdovanoti Vilniaus miesto savivaldybės ir Lietuvos masinio futbolo asociacijos padėkomis. O Kalėdų Senelis visus vaikus apdovanojo ryškiaspalvėmis geltonomis „Futboliuko“ kuprinėlėmis ir rėmėjo „Rasa Kids“ dovanomis. Taip visi kartu sutikome futbolo Kalėdas aikštėje bei dar labiau pradėjome laukti smagiųjų metų švenčių!