Dalyvavome LPS „Bočiai“ organizuojamame renginyje „Tau mūsų Vilniau“

2022 m. spalio 25 d.  14val. Vilniaus miesto savivaldybės centrinėje bibliotekoje (I aukšte) Žirmūnų g. 6, „Vyturėliai” grupės ugdytiniai kartu su direktorės pavaduotoja ugdymui Rasa Žiemiene, mokytoja Rita Stulpiniene, priešmokyklinio ugdymo mokytoja Linute Mačiuliene, bei muzikos mokytoja Renata Stagniūnaite Užpaliene, dalyvavo  LPS ,,Bočiai” organizuojamame renginyje „Tau mūsų Vilniau“. Mažieji atliko dainą „Rudeniniu takeliu“, šoko lietuvių liaudies šokį „Kalvelis|“. Visus senjorus ir Žirmūnų bendruomenės svečius džiugino jungtinio ,,Neries” ir lopšelio-darželio ,,Rūta” ugdytinių choro atliktas kūrinys „Šoka kiškis, šoka lapė“. Atminimo dovanos – medaliai su skulptūros „Saulės džiaugsmas“ ir bronzinio berniuko nuotrauka, bei saldžioji dovanėlė kiekvienam –  „Vilnius“ saldainiai.