Festivalis „Laiškas Žemei 2022“

Jau septinti metai, Vilniaus lopšelio-darželio „Rūta“ bendruomenė organizuoja Tarptautinį ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų festivalį ,,Laiškas Žemei 2022“, kuris vyksta kovo 20 – balandžio 22 dienomis. Lietuvos ir užsienio šalių švietimo įstaigų bendruomenės dalinasi gerąja darbo patirtimi, plėtodamos meninę kompetenciją ugdant kūrybišką, aktyvią, emocingą ir kultūrinei patirčiai atvirą vaiko asmenybę. Festivalio tikslas – menine saviraiška pasveikinti Žemę su Tarptautine Motinos Žemės diena. Šiemet puoselėjant vaikų dvasines, kūrybines galias ir ugdant gamtojautą bei tvarumo įgūdžius, „laiškus Žemei parašė“ 24 kolektyvai iš Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Ispanijos. Vilniaus lopšelio-darželio „Rūta” dalyviai – grupės „Saulutės“ ugdytiniai ir meninio ugdymo mokytoja Karolina Kriūnaitė. Festivalio iniciatorės – mokytoja Rita Stulpinienė ir direktorės pavaduotoja ugdymui Rasa Žiemienė. Iniciatyvinė darbo grupė: meninio ugdymo mokytoja Karolina Kriūnaitė, mokytojos Lina Virbalienė, Rasa Budrienė ir Karolina Arlauskaitė.