SKELBIAMA RESPUBLIKINĖ VIRTUALI FOTOGRAFIJŲ PARODA

Vasara – ne tik nerūpestingų atostogų, bet ir džiaugsmingų atradimų bei potyrių metas. Daugeliui šiuolaikinių vaikų trūksta artimo ryšio su gamta ir aplinka. Tą ryšį jie galėtų patirti kurdami iš gamtoje randamų medžiagų. Darbeliai, kuriems naudojami gamtos turtai, skatina kūrybiškumą, iniciatyvumą ir originalių sprendimų paiešką. Viską, ko reikia darbeliams, galima rasti gamtoje atidžiai įsižiūrėjus į įvairių formų šakas, lapus, žiedus, akmenukus ir pan., tačiau būtina nepamiršti gamtoje elgtis atsakingai. Kuriant pažinimo darbus, galima gilinti ne tik gamtos pažinimo žinias, bet ir mokytis rašyti raides, tobulinti kalbinius įgūdžius.
   Todėl norime pakviesti vaikus ir pedagogus dalyvauti respublikinėje virtualioje fotografijų parodoje ,,Kuriu raidę gamtoje‘‘, gilinant komunikavimo ir aplinkos pažinimo kompetencijas.

Priešmokyklinio ugdymo mokytojos Rasa Rastenienė ir Danguolė Repčienė

“Kuriu raidę gamtoje” nuostatai