Akimirkos iš respublikinės virtualios kūrybinės parodos ,,SENO ŽURNALO ISTORIJA“

Štai ir įvyko respublikinė ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų virtuali kūrybinė paroda „SENO ŽURNALO ISTORIJA“. Parodos tikslas – skatinti ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikus pritaikyti ir pakartotinai panaudoti popierių bei jo gaminius, ugdyti gamtamokslinę ir meninę kompetencijas, suteikiant galimybę laisvai improvizuoti ir džiaugtis kūrybiniu procesu. Norime pasidžiaugti, kad parodoje dalyvavo 40 dalyvių iš visos Lietuvos, kurie puikiai įgyvendino organizatorių lūkesčius, kruopščiai atrinko paveikslėlius, pritaikė sugalvotuose siužetuose ir estetiškai juos pateikė. Nuoširdžiai dėkojame dalyviams ir dalinamės parodos rezultatais.